028: linnaloomad!

mu tuhandete-tuhandete-tuhandete fotode seas ringi tuhnides hakkasin märkama, et olen millegipärast päris palju pildistanud arhitektuuri jms hulgas igasugu loomi-linde-mutukaid. ilma mingi ratsionaalsena tunduva põhjuseta. ja mis ma neid ikka niisama hoian, laon siis paremad palad lagedale.

nii et letsgosmokes ja nummimeeter lakke.


...


1. pingviin pärnu mnt-l tallinnas.2. ja teine ka, natuke pontsakam eksemplar.3. tartus raadi kalmistul.4. lasnamäel.5. tammelinnas...6. helsinkis.7. helsinkis ikka.8. kalamajas. kohalike bomššide parim sõps.9. tüüp tundis tagasihoidlikku huvi mu baiki vastu.10. ükspäev pandi kooli ette kivi ja öeldi, et see on skulptuur. ok siis. endisel vaestepatuste tänaval tallinnas.11. selles pargis noh, mille nimi praegu ei meenu. kalevi spaa park vist? ok, kanuti aias tegelt...12. kuning-sisalik stockholmis arhitektuurimuuseumis.13. nukrutsevad tuvid lasnamäe vi ja vii liitmikrorajoonis.14. kopli liinidel.15. endiselt seal.16. kompositsioon luige ja rehvidega. koplis.17. koplis.18. koplis...19. koplis, liinidel.20. koplis.21. mõisavahes elades oli see mu koduloom. siinkohal terviseid emmile ja eele, samuti aale ja ellile.22. mingi tüüp hängib viru kultuurikeskusel.23. bomššid mere pst-l.24. admiraliteedis.25. olen helde.26. ühikas elades vaatasin kõigele ülalt alla. päikseke ülejõe pargis.27. veel ühikaelu. kui väljas oli palav ja pime ja meil aken lahti ja tuled põlesid, kattusid seinad putukakihiga. äge oli. mitte eriti.28. moskiito!29. ausalt ma pole sellest kurvemat kutsi ever näind. maakri tänaval lollinnas.30. pelgulinnas. vaata neid silmi.31. autš, kohati lööb mus mingi hipi välja. pelgulinnas.32. siin on küll üks loom, ja seda kogemata. pelgulinnas.33. raadi kalmistul tartus. oeh.34. dinosaurused ühikas.35. hedda koer poseerib. uues maailmas.36. :D37. ksss kuskil tartu agulis.38. op!op!39. ostalgia.40. kivist ökul riigas.41. tülis lõvid ka.42. aga jah, eetikat võiks mus rohkem olla... mitte küll otse teemasse, kuid lahe pilt ikkagi.

1 kommentaar:

cd ütles ...

kalevi spa park oli kunagi kanuti aed. tegelt võiks kõik linna pargid sponsorite nimed saada. politseipark võiks olla Olympic Casino park näiteks. linn teeniks raha. kuhu tuleks k-kohukese park?